Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro Doradztwa Chemicznego »

  Biuro Doradztwa Chemicznego

  Pszczyńska firma o nazwie „Biuro Doradztwa Chemicznego” została założona w 2013 r. jako osobista inicjatywa Pana Grzegorza Żmijowskiego. Pomysłem jaki pobudził go do założenia firmy była chęć pomocy firmom z branży chemicznej przy adaptacji ich procesów technologicznych do obowiązków jakie nałożyło na nie ustawodawstwo Unii Europejskiej. Dotyczy to przede wszystkim ich kompletnej obsługi przy implementacji dyrektyw REACH oraz CLP, która powiązana jest również ze sporządzaniem i modyfikacją kart charakterystyki substancji chemicznych. Przedsiębiorstwo oferuje także tłumaczenia naukowe z dziedziny chemii. Usługi jakie znajdują się w ofercie zawierają również obsługę i wdrożenia w laboratoriach systemu jakości „Dobrej Praktyki Laboratoryjnej” (DPL/GLP).

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »

 • Świadectwa energetyczne »

  Świadectwa energetyczne

  Od kilku lat na terenie całego kraju jest obowiązek otrzymania przez wszelki biurowiec z nową lub zmodernizowaną instalacją energetyczną właściwego dokumentu nazywanego świadectwo energetyczne. Obligacja ta przedłożono po to, aby wszelka armatura przeszła właściwe egzaminy i była bezpieczna w zastosowaniu. Dzieki temu, iż inkorporowano obowiązujące świadectwa energetyczne, każdy oddawany do użytku byudynek musi przejść szereg testów popartych przez pomiary termowizyjne. To sprawia, że kiedy do budynku wprowadzają się ludzie, mają oni intencjonalność osobistego bezpieczeństwa. Nim wprowadzono obowiązkowe świadectwa, dużo ludzi kładło instalacje na własną rękę, nie znając norm z jakimi powinno się to robić- owocowało to wieloma wypadkami lub pożarami w budynkach. Nie powinno się tego typu zaleceń w żaden sposób lekceważyć.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Geodeta Rzeszów »

  Geodeta Rzeszów

  sprawdzone usługi geodezyjne firmy P.G.I. GEOBIT. Cechą szczególną firmy jest duże doświadczenie, perfekcyjne referencje oraz ogromny zakres usług. propozycja skierowana jest do firm, osób fizycznych, a także instytucji publicznych. ponadto firma udostępnia poradnik dla stawiających dom oraz interesujące linki z działu geodezji.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Direct mailing »

  Direct mailing

  Jesteś zainteresowany renowacją swojego biznesu? Szukasz metody na podniesienie obrotów? A być może zależy Tobie na zbudowaniu dobrego, jak również profesjonalnego wizerunku Twojego biznesu? Jeśli odpowiedź jest twierdząca - Grupa Marketingowa TAI to partner biznesowy, którego szukasz. Znakomita znajomość niuansów marketingowych, wyszkoleni fachowcy i dwudziestoletnie doświadczenie - to jedynie kilka z naszych pozytywów. Gwarantujemy Tobie oraz Twojej firmie, dostęp do bazy danych firm, jak również osób fizycznych; zorganizujemy też direct mailing, target marketing bądź też infolinie. Masz w planach CATI, telemarketing albo też wytwarzanie leadów? Nic prostszego - zapraszamy!

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »

 • Nieruchomości Bydgoszcz, Nieruchomości Toruń »

  Nieruchomości Bydgoszcz, Nieruchomości Toruń

  Zapraszamy wszystkich do agencji nieruchomości Art-Centrum Nieruchomości z Bydgoszczy. W firmie znajdą Państwo nieruchomości z województwa kujawsko - pomorskiego, do nabycia i wynajmu. Jeśli chcą Państwo sprzedać nieruchomość w Art-Centrum Nieruchomości wszystkim się zajmą. Aktualna baza ofert mieszkań, domów, gruntów i innych nieruchomości prezentowana jest na stronie internetowe firmy lub w jej siedzibie, która mieści się w Bydgoszczy. Filie agencji mieszczą się w Toruniu i Inowrocławiu. Zachęcamy do skorzystania z oferty usług Art-Centrum Nieruchomości. Naprawdę warto!

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Polsat OFE »

  Polsat OFE

  Na naszym rynku funkcjonuje wiele otwartych funduszy emerytalnych. Każdy z nich czymś się od innych odróżnia, najczęściej jest to skuteczność inwestowanie powierzonych mu przez nas funduszy. Jednym z najlepszych pod tym względem jest ofe Polsat, doskonałe wyniki w rankingach przekładają się na rosnącą liczbę członków. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo przystąpić do OFE Polsat, serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Szybki zwrot podatku z Holandii »

  Szybki zwrot podatku z Holandii

  Jeśli pracowałeś za granicą i chcesz odzyskać podatek, skorzystaj z oferty Meritum. Wszystko załatwisz przez sieć, a zwrot podatku z Holandii nie będzie już kłopotem. Meritum oferuje konsultację telefoniczną i odpowiedź na wszystkie Twoje wątpliwości. Współpraca jest niezwykle łatwa i przebiega w czterech krokach. Meritum to gwarancja wysokiego zwrotu i szybkiego czasu realizacji. Nie zwlekaj!

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • business China »

  business China

  Nasza oferta jest skierowana w głównej mierze do firm, które noszą się w bliskiej przyszłości zainicjować (czy też rozwinąć) własny interes na terenie Chin. Zajmujemy się pozyskiwaniem importerów, eksporterów, zidentyfikowaniem rynku oraz sourcingiem. Na stronie znajdziesz szczegóły naszej oferty, wskutek tego też zachęcamy nadzwyczaj miło do odwiedzenia naszej strony i dodatkowo nadzwyczaj zapraszamy do współpracy z firmą, jaka w Chinach czuje się jak u siebie.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Ocena ryzyka zawodowego »

  Ocena ryzyka zawodowego

  Firma OPTIMUM proponuje szerokie bogactwo kursów z zakresu BHP. Częścią naszych kursów jest m. in. ocena ryzyka zawodowego. Oferujemy szkolenia ppoż sprzężone z bezpieczeństwem pracy. Oferowane kursy pierwszej pomocy zawierają zagadnienia z teorii i praktyki. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej różnorodnej oferty.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Nieruchomości Szczecin »

  Nieruchomości Szczecin

  Wkraczamy w pełnoletność lub powiększa się nam rodzina – gdy są małe dzieci rodzi się potrzeba większej przestrzeni do życia. Powstaje decyzja o zakupie nowego domu. Nie winniśmy podejmować tego typu decyzji zbyt pochopnie, ale poddać analizie wszystkie aspekty, które mają wpływ naszą decyzję. Kto może nam w tym pomóc? Do kogo skierować się po wsparcie? Maklerzy Magnolii Nieruchomości znakomicie znają się na własnej pracy. Dysponując bogatą bazą danych na pewno wyszukają dla Państwa odpowiednią propozycję – Państwa dom marzeń. Nasza agencja wspomaga swoich klientów podczas całego procesu kupna-sprzedaży, by uzupełnić prawidłowo wszystkie dokumenty i zawrzeć opłacalną umowę. Długi okres bytności na rynku pozwolił naszej agencji wypracować tak bardzo pożądane w naszej pracy kontakty: współpracujemy blisko doborowymi agentami kredytowymi, notariuszami, ekspertami majątkowymi. Skontaktować się można z nami telefonicznie, przez mail lub też odwiedzając nas bezpośrednio w biurze, które zlokalizowane jest w centrum Szczecina. Doświadczenie i fachowość naszych agentów to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do nas!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »

 • Odpis KRS »

  Odpis KRS

  Na witrynie krs-odpisy.pl widnieje oferta firmy pozyskującej odpisy z KRS. Za pomocą naszego serwisu można zdobyć pełny oraz aktualny odpis KRS. Zajmujemy się zdobywaniem informacji z rejestrów i aktów sądowych. Specjalnością naszej firmy jest obszernie rozumiane zdobywanie informacji. Nasze atuty to rzetelność, fachowość, solidność i szybkość działania. Zdobyte odpisy doręczamy pod adres wskazany przez klienta. Zapraszamy na naszą witrynę www, na której widnieje cennik za poszczególne usługi.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Oświetlenie uliczne »

  Oświetlenie uliczne

  Firma hei solar light sprzedaje innowacyjne i naturalne, a nawet w ogóle nie wykorzystujące elektryczności lampy solarne, dzięki czemu kupujący stanowczo przyczynia się do naturalności w swoim otoczeniu, ale również z biegiem lat gromadzi duże finanse, czerpiąc korzyści jedynie z zasobów słońca. Dlatego proponowane przez firmę wyjście, mające na celu zastosowanie światła, którym są oświetlenie led, to szczególnie pozytywna propozycja dla każdego. oświetlenie uliczne to propozycja zatytułowana do firm, urzędów oraz prywatnych klientów, pragnących zafundować sobie nowoczesne wyjście oświetlenia obok domu i w ogrodzie.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • IDEA Trainer House »

  IDEA Trainer House

  Jesteśmy jednostką treningową zajmującą się progresem kompetencji miękkich. Z każdym rokiem coraz więcej organizacyj zaczyna zdawać sobie sprawę że największym kapitałem ich jednostki są zasoby ludzkie. To oni odpowiadają za sprawne działanie, i co ważniejsze rozkwit firmy.
  Naszą rolą jest pomóc w rozwoju kadr. Naszą specjalizacją są warsztaty poświęcane dla działów handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Odrębnym działem w budowie naszej instytucji jest wydział zajmujący się badaniem zadowolenia przedstawicieli handlowych. Po gruntowne wiadomości zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Certyfikaty energetyczne, termowizja, audyty »

  Certyfikaty energetyczne, termowizja, audyty

  Izolacyjność głównie starszych budynków mieszkalnych może być jakimś problemem. Okazuje się jednak, że badania termowizyjne są jego niezawodną diagnostyką. Jak to możliweny? W owym wypadku badań dokonuje się za wsparciem kamer termowizyjnych, dzięki czemu możliwe jest zweryfikowanie prawidłowości wykonania konstrukcji budynków. Należałoby podkreślić, że równolegle z takimi badaniami można wykonać dodatkowo audyty energetyczne, jakie pozwolą na trafne określenie, które należy podjąć, aby radykalnie obniżyć koszty, czyli przeznaczane na koszty utrzymania budynku czy też ogólniej mówić domostwa. Potwierdzeniem zrealizowania takich właśnie badań są certyfikaty energetyczne. Są one wydawane przez wszystkie firmy, jakie zajmują się takimi właśnie badaniami, wskazane jest dodatkowo zaznaczyć, że w niektórych przepadkach ustawodawca wymaga ich posiadania przez właściciela budynku. Pożądane byłoby podkreślić, iż wykonywane są one dodatkowo przez spółkę CertEnergia, jaka to swoją ofertą i kieruje do szerokiego grona adresatów.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań

  Kancelaria Prawna Poznań-ska Pawła Narożnego oferuje profesjonalną obsługę prawną adresowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz obsługę prawną w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Paweł Narożny to prawnik z powołania odznaczający się takimi cechami jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Konferencje »

  Konferencje

  Organizujemy konferencje i szkolenia w całej Polsce. Do wynajęcia u nas obiekty o wymaganym standardzie, liczbie miejsc i umiejscowieniu – mamy w bazie pensjonaty, hotele, centra konferencyjne, rancza, domy wypoczynkowe i obiekty Spa w każdym województwie. Najwięcej renomowanych ofert w woj. mazowieckim, małopolskim i wielkopolskim. Dostarczamy klientom również przydatne artykuły konferencyjne.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Nieruchomości bielsko działki bielsko »

  Nieruchomości bielsko działki bielsko

  Agencja Nieruchomości InCity oferuje Państwu usługi które mają na celu pomoc Klientowi przy wyborze zakupu nieruchomości bielsko, sprzedaży nieruchomości bielsko oraz wynajmie neiruchomości bielsko, do których należą mieszkania bielsko, działki bielsko, lokale bielsko, domy bielsko. Nasza Agencja znajduje się w Bielsku-Białej i zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży obrotu nieruchomościami. Dzięki współpracy z nami możemy zagwarantować Państwu bezpieczny zakup nieruchomości, sprzedaż nieruchomości oraz wynajem nieruchomości.Dbamy o to aby pomagać klientowi w stu procentach podjąć prawidłową decyzję. Na naszej stronie znajdą Państwo wyszukiwarkę nieruchomości bielsko, dzięki której można znaleźć dom bielsko, działkę bielsko, mieszkanie bielsko czy lokal w Bielsku-Białej, który będzie spełniał Państwa oczekiwania. W naszej bazie zgromadziliśmy już ponad trzysta ofert nieruchomości z Bielska-Białej i okolicy. Są to przede wszystkim mieszkania bielsko, działki bielsko, domy bielsko, lokale bielsko i pozostałe nieruchomości z Bielska-Białej i okolic. Prowadzimy w biurze kilka promocji, dzięki którym często możecie Państwo zakupić nieruchomość bez prowizji lub wynająć za połowę prowizji. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą Agencją InCity. Sprawdź nas a nie pożałujesz!

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »

 • Megan Wycena »

  Megan Wycena

  Pani Mizera-Pioskowik jako rzeczoznawca majątkowy kieruje kancelarią wyceny nieruchomości o nazwie „Megan Wycena”, która mieści się w Pszczynie. Działalność firmy rozciąga się na cały powiat pszczyński, lecz firma z powodzeniem wykonuje usługi wyceny także w powiatach bielskim i oświęcimskim oraz w miastach Bielsko-Biała, Tychy i Żory. Osoby zainteresowane skorzystaniem z jej oferty znajdą wszelkie informacje o sposobie wyceny, niezbędnych dokumentach oraz o kategoriach nieruchomości wraz z ograniczonymi prawami rzeczowymi jakie kancelaria wycenia w serwisie internetowym firmy pod adresem www. meganwycena. pl. Dokładniejsze informacje udzielane są przez rzeczoznawcę także telefonicznie pod numerem 32-449-12-10.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »

 • Fachowe biuro rachunkowe Warszawa »

  Fachowe biuro rachunkowe Warszawa

  Promowana strona internetowa zawiera interesującą propozycję biura księgowego. Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo pomaga klientom przy rozliczeniach z ZUS-em . Firma może poszczycić się licencją ministra finansów. Firma jest w stanie zagwarantować porady w zakresie konkretnej działalności. Biuro rachunkowe Warszawa gwarantuje usługi na wysokim poziomie i konkurencyjneceny. Informacje o usługach proponowanych przez biuro rachunkowe Warszawa Bemowo na witrynie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Usługi księgowe Wrocław »

  Usługi księgowe Wrocław

  Prezentowana strona internetowa przynależy do Biura Rachunkowego Avimar Audyt Sp. z o.o. Oferowane usługi księgowe w mieście Wrocław to pewność dobrej obsługi i dyskrecji. Posiadamy jedynie licencjonowanych rewidentów w danej dziedzinie. Naszą specjalnością są profesjonalne usługi z zakresu rozliczeń podatkowych. W naszej atrakcyjnej ofercie jest prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego. Chcemy, by współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Zapraszamy serdecznie na stronę www i do {kontaktu|skontaktowania się z konsultantami.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: