Billboardy Podkategoria: Billboardy

 • Elektroniczne wyświetlacze LED. »

  Elektroniczne wyświetlacze LED.

  Tablice LED jako urządzenia liczące czas pracy konstrukcji mechanicznych czy ludzi spełniają bardzo dobrą funkcję użytkową w zakładach pracy. Możliwość dokładnego wyliczenia ile czasu zabiera określona praca jest sposobem, z którego nie zrezygnuje żadna firma. Z wytwarzanych paneli diodowych godną polecenia propozycją producenta są diodowe liczniki dni bez wypadku. O ładnym wyglądzie i trwałe ekrany led pokazują ile upłynęło dni od ostatniego wypadku. Ich motywujący wpływ na bezpieczną pracę pracowników powoduje, że nośniki te są chętnie instalowane w zakładach logistycznych. Właściciele firm dbający o zapewnienie szybkiego przepływu wiadomości równie chętnie korzystają z nowoczesnych wyświetlaczy diodowych do pokazywania procesów przemysłowych. Wyświetlające się obwieszczenia na ekranach diodowych są czytelne z dużych odległości. Sprawny i czytelny przekaz wiadomości to oszczędność czasu przy wykonywaniu zadań logistycznych. Równie często w firmach pojawiają się zegary elektroniczne. Zamontowanie do nich synchronizatora czasu powoduje, że zegar diodowy staje się bezobsługowy.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »

 • Kornet - Profesjonalne stoiska targowe »

  Kornet - Profesjonalne stoiska targowe


  Kornet wykonuje wysokiej klasy projekty stoisk targowych, które realizuje na targach w Polsce i za granicą. Oferuje najrozmaitsze typy rozwiązań indywidualnych oraz systemowych zabudów targowych, odpowiednich dla firm o dużym jak i niewielkim budżecie. W ofercie oprócz stoisk znajduje się także realizacja imprez branżowych i wystaw, oraz wykonanie grafiki reklamowej (także wielkoformatowej).

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »

 • Druk plakatów »

  Druk plakatów

  Jeszcze dziś zaglądnij na stronę WWW avatar.pl i zapoznaj się z ofertą drukarni Avatar. Od dwunastu lat specjalizujemy się drukiem plakatów, naklejk podłogowych, hangerów oraz innych tego typu materiałów. Gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji zleceń, przystępne ceny a także doskonałą jakość wydruków. Posiadamy nowoczesne maszyny, zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników a także zwracamy szczególną uwagę, by zlecenie wykonać w jak najkrótszym czasie. Gwarantujemy profesjonalizm oraz satysfakcja klienta. Zapraszamy na naszą stronę firmową celem zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą i oczywiście do nawiązania współpracy. Drukarnia avatar.pl .

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Etykiety »

  Etykiety

  Dostawca usług graficznych, drukarnia PrintNet produkująca etykiety, wizytówki czy druk wielkoformatowy pragnie opisać Państwu swój obfity asortyment produktowy, który kierowany jest do wszelkiego konsumenta zarówno pojedynczego jak i firm zainteresowanych sprawnym wyróżnieniem swoich produktów na rynku. Biegły personel jednostki jest do Państwa dyspozycji świadcząc porady i wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat oferowanego przez PrintNet asortymentu. Najlepszej jakości wyroby sprzedawane przez naszą drukarnię bez kwestionowania zadowolą wszelakie wymagania naszych zleceniodawców jak i ich konsumentów.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Billboardy

Billboardy - nowa strona:

Adres: