Miasto i lokalizacja Kategoria: Miasto i lokalizacja

Tutaj wstaw opis kategorii Miasta i państwa

Miasto i lokalizacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Rebis. »

  Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Rebis.

  Księgarnia internetowa Rebis poleca każdemu molowi książkowemu dzieło pod tytułem „Opowieść o miłości i mroku” napisanej przez Amosa Oza, opowiada ona o jego życiu. Najbardziej szczera a zarazem wciągająca historia jego życia, obok której nie można przejść obojętnie. Oz, pisarz oraz autor słynie z melancholijnych oraz nostalgicznych opowieści, stają się one po pewnym czasie narkotykiem. Szukasz taniej książki? A może jesteś fanem książek epub? Jeśli tak, to trafiłeś pod dobry adres. Odwiedź naszą stronę i sprawdź inne propozycje literackie.

  Data dodania: 03 02 2018 · szczegóły wpisu »

 • Transport szczepionek i leków »

  Transport szczepionek i leków

  Transport i przechowywanie szczepionek i leków jest traktowany przez firmę OCS priorytetowo. Szczepionki niejednokrotnie ratują ludzie życie, dlatego też transport w odpowiednich opakowaniach i temperaturze jest bardzo ważny dla wszystkich punktów medycznych. Posiadając odpowiednie zaplecze techniczne, logistykę oraz zespołem specjalistów z dużym doświadczeniem realizujemy transport farmaceutyczny zarówno w kraju jak i za granicą. Realizujemy transport szczepionek zgodnie z specyfikacją w z punktu A do punktu B w całej Europie. Współpracując międzynarodowym przewoźnikiem OCS Ana Group jesteśmy w stanie wykazać się odpowiednią logistyką do 200 krajów. Posiadamy również specjalistyczne opakowania, które są potrzebne do transportu w kontrolowanej temperaturze oraz w suchym lodzie. Realizujemy również dla placówek medycznych stałe dostawy szczepionek oraz leków na teranie całego kraju.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »

 • Zdjęcia ślubne Słupsk »

  Zdjęcia ślubne Słupsk

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług dwójki profesjonalnych fotografów ślubnych. Cechuje nas duże doświadczenie i bogata wiedza, którą wykorzystujemy do wykonywania niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Fotografią ślubną zajmujemy się od wielu lat, a o jakości naszych prac świadczą liczne referencje od zadowolonych klientów. Oferujemy zdjęcia ślubne z przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru. Dokładamy wszelkich starań, aby każda fotografia ślubna była wyjątkowa i by spełniała wszystkie oczekiwania pary młodej.

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »

 • Pieczątki Outlet - pieczątki online »

  Pieczątki Outlet - pieczątki online

  W sklepie Pieczątki Outlet otrzymasz w cenie indywidualny projekt pieczątek, wykonany przez doświadczony zespół graficzny, profesjonalne wykonanie stempla w nowoczesnej technologii, oprawy renomowanych producentów (Colop, Trodat, Wagraf) i gwarancję 12 miesięcy! Zajrzyj do nas i wybierz coś dla siebie spośród kilkudziesięciu różnych pieczątek firmowych, księgowych, datowników, pieczątek imiennych, kieszonkowych itd. Wykonujemy także pieczątki okrągłe i kolorowe.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »

 • Panele Słoneczne »

  Panele Słoneczne

  Zostaliśmy stworzeni dlatego aby zaopatrywać firmy i instytucje w ogniwa słoneczne a także aby zaopatrywać domy w fotoogniwa oraz zapewniać im wysokiej jakości rozwiązania. Różnego rodzaju ogniwa fotowoltaiczne pozwalają na uzyskiwanie energii cieplnej najwyższej jakości, dlatego też chcemy dostarczać energię do wszystkich, którzy jej potrzebują poprzez produkty i oczywiście nowoczesne rozwiązania.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »

 • Open Door Pogotowie-zamkowe »

  Open Door Pogotowie-zamkowe

  Prowadzone przez nas Pogotowie zamkowe jest firmą uwzględniającą przede wszystkim potrzeby klientów. Doskonale wiemy, że awaryjne sytuacje zdarzają się zazwyczaj w najmniej oczekiwanych sytuacjach. To dlatego nasze usługi dostępne są 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »

 • My Energy - Turbiny Wiatrowe »

  My Energy - Turbiny Wiatrowe

  Polskie przedsiębiorstwo MyEnergy - polska firma - zajmująca się planowaniem i realizacją nowoczesnych systemów wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Dobierzemy, odpowiednie do Twoich potrzeb urzadzenia, podpowiemy źródła dofinansowania. Skorzystaj z możliwości jakie daje posiadanie własnej elektrowni wiatrowej, paneli słonecznych (mamy zarówno fotoogniwa czyli baterie słoneczne jak i kolektory słoneczne przetwarzające energię słońca na energię cieplną) czy pompy ciepła. Wykorzystaj wytworzoną energię na potrzeby budynków, hal firmowych czy własnego domu.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »

 • Producent mieszanek paszowych dla trzody, bydła, drobiu. »

  Producent mieszanek paszowych dla trzody, bydła, drobiu.

  Jesteśmy jednym z czołowych producentów mieszanek paszowych, koncentratów oraz premiksów mineralno-witaminowych na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produktach dla trzody chlewnej, bydła oraz drobiu. Wytwórnia zlokalizowana jest w Będlewie, około 15 km od Poznania. Nasze mieszanki produkowane są z wysokojakościowych komponentów paszowych, które są pozyskiwane od sprawdzonych od lat dostawców.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »

 • kuchnie Strefa Kuchnii »

  kuchnie Strefa Kuchnii

  Salon mebli kuchennych w Łodzi to wspaniałe miejsce dla poszukujących niepowtarzalnych rozwiązań dla swojej kuchni. Spełnieni będą również Ci bardziej wymagający jak i Ci, którzy szukają raczej ekonomiczniejszych rozwiązań. Arsenał pierwszorzędnych rozwiązań, odcieni, surowców czy także ponad przeciętnych obrysów zadziwi i doprowadzi, że każdy znajdzie coś zaadaptowanego do swojego gustu. Nie przeciągaj dłużej, odwiedź nasz salon przy ul. LIMANOWSKIEGO 119 w Łodzi.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »

 • Meble przedszkolne »

  Meble przedszkolne

  Chcieliby Państwo kupić meble do szkoły lub przedszkola? A może myślą Państwo ogólnie nad wyposażeniem swojej placówki? Jeżeli tak to zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Nowa Szkoła - lidera polskiego rynku mebli szkolnych, pomocy dydaktycznych oraz materiałów edukacyjnych. Od ponad 20 lat jesteśmy tam, gdzie bawi się i uczy małe dziecko. Nasz produkty są doskonałej jakości, o czym świadczą otrzymane przez nas liczne certyfikaty oraz nagrody. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej już dziś.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasto i lokalizacja

Miasto i lokalizacja - nowa podkategoria:

Nazwa: