Senniki

Senniki Kiedyś twierdzono, że interpretowanie snów w senniku to zabobon, a nawet grzech oraz że i tak nigdy się to nie sprawdza. Pomimo tego, senniki istnieją do dziś i zawierają coraz więcej zinterpretowanych haseł. Aktualnie zapewne każdy czyta sennik, by sprawdzić, co oznacza dany sen. Niekiedy kiedy śni nam się coś złego jesteśmy pełni obaw, że również w realnym życiu coś strasznego nam się stanie. Sny zwykle tłumaczymy na odwrót, to znaczy jeśli śni się coś strasznego oznacza to, że będziemy mieć szczęście. Często jednak koszmary na szczęście się nie sprawdzają, ale i tak dobrze zerknąć do sennika co oznacza.

Szczegóły strony www.sennik.biz:

Podlinkuj stronę www.sennik.biz:

Senniki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 27

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Magia, rytuały i wróżby. Wróżka Irmina May »

  Magiczne prace Irminy May prowadzą ku zrozumieniu i poznaniu, bowiem nie potrafimy zrozumieć nawet cząsteczki Nieskończoności, ponieważ oznacza ona nieograniczoną przestrzeń, wieczność - czas bez początku i końca, wszelką wiedzę i siłę. W nieskończoności zawiera się wszystko, a więc i każdy z nas, jak i środki urzeczywistniania naszych pragnień. Wróżka Irmina May zaprasza na Wirtualny Seans magii i wróżb.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik on-line »

  Marzenie senne pozwala nam rozładować napięcie, które zbiera się po całym długim dniu. Znamy przeróżne teorie na temat zjawiska i znaczenia marzeń sennych. Jedna z nich głosi, iż sny ujawniają nasze pragnienia i ważne fakty z naszego życia, jak również kłopoty, które nas dręczą. Inna teoria mówi że sen ma za zadanie ukazać sfery naszego teraźniejszego życia oraz nasze możliwości. Symbole senne jak sugerują nam jak możemy zmienić swoje życie, by było ono lepsze. Analiza snów nie jestjednakże łatwa, często ciężko zapamiętać nam wszystkie symbole i obrazy, które widzieliśmy we śnie. Wiele ludzi korzysta wtedy z pomocy sennika.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Sny od setek lat zastanawiały ludzi. Skąd się biorą i co znaczą? To pytanie powtarzało i powtarza sobie wielu ludzi na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na owo pytanie, natomiast w dalszym ciągu nie znamy precyzyjnie ani genezy snów, ani ich istoty. Internetowy sennik posiada alfabetyczny wykaz haseł, ułatwiających zrozumienie znaczenia snów. Tylko tutaj można wpisywać swoje sny oraz opisywać ich znaczenie. Jeśli przyśniło Ci się coś zerknij co ten Twój sen znaczy.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ezoforum »

  Forum ezoteryczne - ezoforum.pl -stworzone zostało dla ludzi, dla których tajemnicę stanowią sny, interpretacje marzeń sennych, a także wszystko wiążące się z ezoteryką. Chcąc poznać znaczenie snów, można opisać go na forum, a z pewnością uzyska się odpowiedź na nurtujące problemy . Pozwoli to nie tylko odgadnąć własne sny, ale również rozwikłać swoje problemy. Poza tym na stronie znajdują się także fora związane z kartami, horoskopami, astrologią, rozwojem duchowym i energetyką.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Portal WrozbyAndrzejkowe.pl jest znakomity, z nim poznamy wszystkie ale wszystkie wróżby jakie tylko występują na całym globie.Jeżeli zawsze Cię to interesowało jakie wróżby występują na Andrzejkach to to w tym momencie masz okazje je poznać, również zapoznasz się z zagadkami świata jakie występują w dzisiejszych czasach, jak i również ezoteryka to znaczy sprawy odpowiadające za wiare, następnymi elementami są Wróżby na rok 2012 jak i tradycyjne przysłowia. Odwiedź tą stronę, Warto !

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawiedzone miejsca »

  Wszyscy którzy szukali forum na którym by mogli wymieniać się pomysłami na straszne przebrania oraz dekorację z okazji święta Halloween to dobrze trafili. Na forum z dreszczykiem dowiesz się jak te straszne święto spędzają w tym roku inni internauci.
  Ponad to poznasz straszne historie które przydarzyły się naszym użytkownikom lub komuś z ich otoczenia. Znajdziesz też liczne tematy z których dowiesz się jakie zjawiska paranormalne są najczęściej spotykane wśród forumowiczów i poznasz miejsca o których krążą straszne legendy.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  W sieci nie występuje za dużo stron tego typu, a jak już są to podają fałszywe informacje.. Ale ta jest inna tu wszystko jest prawdziwe. W tym miejscu zaznajomimy prawdę o sobie, o miłości jaka może nadejść, jednym słowem wszystko! Na stronie spotkamy się z słownym tłumaczenie tarotów, jak i oraz Afirmacje online. Możemy zalogować się na czacie i poznać swój pozytywny tarot, w owych czasach jest to bardzo ważne bo może nam dać znać co dalej z Naszym życiem.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Potężne, zaskakujące, dające do myślenia. To właśnie ludzkie sny. Otwierając sennik próbujemy je poznać i zrozumieć ich znaczenie, które jednak często umyka nam gdzieś podczas wykonywania codziennych czynności. Senniki sprzedają się jak ciepłe bułeczki a ich znaczenie docenili nawet internauci, którzy odwiedzają bardzo często sennik online, próbując za pośrednictwem sieci dotrzeć do sensu snów. Im głębiej wchodzisz w ten świat tym bardziej uświadamiasz sobie jak dużo pracy przed Tobą.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biorytm wykres »

  Teoria biorytmów (biorytm) dotyczy istnienia kilku różnych cykli, m.in. fizycznego, emocjonalnego i psychicznego. Wszystkie cykle biologiczne rozpoczynają się w dniu narodzin każdego z nas. Każdy z rytmów ma dwie fazy - dodatnią (wyżową) i ujemną (niżową). Ogromną wagę do rytmów biologicznych człowieka przywiązywali Chińczycy. Ich Znajomość tych rytmów, oraz co za tym idzie zmiany aktywności organów wewnętrznych były głównym postulatem do odbycia leczenia oraz skutecznych zabiegów tradycyjnej chińskiej akupunktury i akupresury.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybory Żagań »

  Witryna internetowa, która jest tutaj przedstawiana należy do KWW Świętego Michała - Patrona Żagania. Można na niej znaleźć dokładny program wyborczy komitetu, który został podzielony na sześć ważnych dla miasta obszarów, do których zalicza się: gospodarkę, społeczeństwo, infrastrukturę, oświatę i kulturę, turystykę oraz sport i rekreację. Przeglądając stronę www można poznać kandydatów do Rady Miasta Żagań oraz uzyskać informacje na temat kandydata na burmistrza, którym jest Roman Rosół. Istnieje możliwość kontaktu z komitetem poprzez formularz na stronie.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »