Prawo Podkategoria: Prawo

 • Adwokat Warszawa »

  Adwokat Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Katarzyny Deresz na promowanej witrynie www umieściła swą ofertę. Chcemy, by współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Naszą specjalizacją jest prowadzenie spraw z zakresu prawa własności nieruchomości. Usługi doradztwa prawnego oferowane są w sposób kompleksowy oraz zadowalający klienta. Promowany adwokat w mieście Warszawa to gwarancja profesjonalizmu usług oraz dyskrecji. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www i do kontaktu z nami.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań

  Kancelaria Prawna Poznań-ska Pawła Narożnego oferuje profesjonalną obsługę prawną adresowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji. W swoim zakresie działalności kancelaria oferuje doradztwo oraz obsługę prawną w wielu dziedzinach prawa jak między innymi prawo spółek handlowych, prawo administracyjne, gospodarcze, rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Paweł Narożny to prawnik z powołania odznaczający się takimi cechami jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Fachowa kancelaria prawna Gdynia »

  Fachowa kancelaria prawna Gdynia

  Prawnik Tomasz Jankowski zaprasza do korzystania z atrakcyjnej oferty swojej kancelarii. Kancelaria prawna oferuje usługi dla osób fizycznych oraz spółek w mieście Gdynia. Proponujemy również e-porady za pośrednictwem drogi elektronicznej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i zachowanie tajemnicy radcowskiej. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu w trudnej sytuacji.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Renomowane kancelarie w Warszawie »

  Renomowane kancelarie w Warszawie

  Serwis ma na celu prezentację usług kancelarii adwokata Zbigniewa Romana. Usługi oferowane są z rozmaitych zakresów prawa, np. cywilnego i gospodarczego. Szczególne miejsce w ofercie zajmują kwestie związane z windykacją długów. Firma jest dogodnie zlokalizowana, podobnie jak inne kancelarie w Warszawie. Opisywana kancelaria uczestniczy w różnego rodzaju negocjacjach handlowych. Z oferty kancelarii korzystają osoby indywidualne, jak i różne firmy. W dodatku ofertę poszerzono o sprawy z dziedziny ochrony dóbr osobistych.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Adwokat Bydgoszcz »

  Adwokat Bydgoszcz

  Propozycja rekomendowanej strony kierowana jest do osób szukających pomocy prawnej. Adwokat Bydgoszcz świadczy swoje usługi zgodnie z zasadami kodeksu etycznego. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do sytuacji, która dotyczy zleceniodawcy. Prawnik Bydgoszcz oferuje najwyższej jakości usługi z obszaru pomocy prawnej. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone usługi spełniały wymagania klientów. Oferta zawiera fachowe konsultacje prawne, sporządzanie pism procesowych itp. Radca Bydgoszcz to niebywale trafny wybór, którego na pewno nie pożałujecie.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Stosunki międzynarodowe »

  Stosunki międzynarodowe

  Procesy, jakie zachodzą we współczesnym świecie, są skomplikowane i trudno uchwycić ich specyfikę i reguły nimi rządzące. Nasz portal powstał dla tych, dla których tematyka stosunków międzynarodowych nie jest obca, lub też jest obca, ale osoby te chcą się zagłębić w tematykę. Artykuły z takich dziedzin, jak polityka zagraniczna, bezpieczeństwo, organizacje międzynarodowe czy socjologia pomogą studentom w studiowaniu, a osobom robiącym karierę naukową w pisaniu prac naukowych, a nawet w wykładaniu na uczelniach.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Notariusz Kraków »

  Notariusz Kraków

  Na stronie swoją ofertę opublikowała profesjonalna Kancelaria Notarialna. Pracownicy firmy dokładnie informują o koniecznych do danej usługi dokumentach. W zakres działalności kancelarii wchodzi sporządzanie różnych poświadczeń. Pracujący tam notariusz Kraków uznaje za główny obszar świadczenia usług. Dzięki tej firmie możemy uzyskać wypis lub odpis danego dokumentu. Ponadto w serwisie znajdziemy przydatne informacje, np. wykaz aktów prawnych.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Uczelnie »

  Uczelnie

  Bez studiów możemy podjąć pracę, jednak one zapewniają wyszukanie dużo lepszej posady. Tytuł magistra jest radością dla każdego człowieka, jednakże i dla jego rodzicieli i bliskich. Studia zapewniają także zapoznanie ciekawych ludzi lub także rozwinięcie pasji. Bardzo wiele możliwości dają też podyplomówki, jakie trwają sporo krócej niż normalne. Również nasza wyszukiwarka może sprawnie pomóc Ci w poszukiwaniu szkoły. Ażeby dowiedzieć się, jaka jest obecna propozycja uczelni do której składasz papiery, wejdź. Tytuł licencjata zawsze dużo lepiej wygląda w życiorysie, zaświadcza o wiele wyższych możliwościach. Szkoła średnia daje obfitą ilość wiedzy, acz na studiach znajdziesz jej dużo sporo więcej.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »

 • Prawo ochrony środowiska »

  Prawo ochrony środowiska

  W serwisie zaprezentowana została Kancelaria Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Oferta obejmuje postępowania w zakresie odpowiedzialności np. ubezpieczeniowej. Specjalnością firmy jest prawo ochrony środowiska i związane z tym np. kary pieniężne. Organizuje ona dodatkowo specjalistyczne opinie oraz szkolenia. W zakresu usług kancelarii wchodzi reprezentacja interesów pracodawców i pracowników. Niniejsza witryna zawiera spis publikacji i opis systemu wynagrodzeń firmy.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Polecana kancelaria prawna w Warszawie »

  Polecana kancelaria prawna w Warszawie

  Kancelaria Prawna Polak poleca ofertę kompleksowych usług prawniczych. Wysoką jakość usług zapewnia doświadczony zespół wykwalifikowanych prawników. Szczególne miejsce w ofercie zajmują usługi związane z windykacją. Opisywana kancelaria prawna kieruje do klientów ofertę stałej współpracy. Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc przy przygotowywaniu umów czy statutów. Ponadto do wspomnianej oferty wprowadzono również fachowe doradztwo.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa »

  Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa

  Na przedstawianej stronie internetowej promuje się uznany prawnik. Klientami adwokatów są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Adwokat Warszawa dokłada starań, żeby dostosować propozycję do potrzeb klienta. Kancelaria gwarantuje kompleksową pomoc prawną, a także doradztwo w postaci pisemnej. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z charakterem firmy prawniczej.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Radca prawny Luboń »

  Radca prawny Luboń

  Od czasu do czasu w naszym życiu przytrafiają się tego typu sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu szukać najwyższej jakości usług adwokata. Wtedy przeglądamy Internet i codzienne gazety w poszukiwaniu właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. Jeśli poszukujecie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na prezentowaną tutaj witrynę internetową. Oferujemy Państwu pomoc prawną z zakresu nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. Priorytetowo trudnimy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci ostatecznie rozwiązać skomplikowane problemy, uświadczy porad prawnych, a także stanie w Twojej obronie przed sądem to dobrze trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to pisanie różnego typu pism. Nasz adwokat napisze dla Ciebie zarówno zażalenia jak i apelacje. Kończąc: jeśli poszukujesz adwokata na terenie Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawnicza »

  Kancelaria Prawnicza

  W obecnym skomplikowanym świecie coraz częściej zdarza się nam korzystać z pomocy adwokata. Zwrócenie się do radcy prawnego jest czasami jedynym dobrym posunięciem. W końcu tylko ktoś naprawdę dobrze zorientowany właściwie zająć się naszą sprawą. Polecamy usługi naszej kancelarii, w bardzo rzetelny sposób poprowadzimy każdą powierzoną nam sprawę. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje prowadzenie Twoich spraw na niezmiennie wysokim poziomie i zakończenie ich najlepszym możliwym rozwiązaniem.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »

 • Komu można przekazać darowiznę »

  Komu można przekazać darowiznę

  Żyję w Ostrowcu Świętokrzyskim i jestem chory. Chcę Ciebie prosić o przekazanie mi 1% podatku, który pomoże mi w finansowaniu leczenia. Jeśli możesz mnie wesprzeć to zapraszam na moją prywatną nowiusieńką stronkę na której dokładnie przedstawiam jak możesz mi przekazać 1% podatku ewentualnie darowiznę. Interesuje się informatyką, hokejem i zapasami. Lubię jechać na moim trójkołowcu po różnych trasach. Na moim blogu możesz poczytać o gdzie byłem i zobaczyć dużo fotografii na których jestem ja.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »

 • Legalna Budowa »

  Legalna Budowa

  Na stronie www. legalnabudowa. pl znajdą Państwo szereg różnych artykułów o tematyce budownictwa, a konkretnie prawa budowlanego. Ważne jest, by znać wiele różnych przepisów oraz metod działania w budownictwie. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa tę stronę, z której dowiecie się jak na przykład zabrać się za budowę od strony prawnej. Zostaną tutaj przedstawione różne zagadnienia budowlane, które mogą być Ci potrzebne w przyszłości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży, dlatego mogą Państwo nam zaufać.

  Data dodania: 17 07 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: