Strony związane z hasłem 'osób':

 • opiekunki »

  Doskonale zdajemy sobie sprawę jak znacząca jest opieka nad dziećmi bądź osobami w starszym wieku, które takiej naturalnie protekcji wymagają. Nasza agencja opiekunek egzystuje na rynku już od paru lat i bezustannie dokładamy starań by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Dla nas dobro Klienta przez cały czas jest najważniejsze. Zapraszamy nadzwyczaj ciepło do współpracy z naszą organizacją.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Kraków »

  Bezpieczny i wygodny przewóz dla firm i osób indywidualnych.
  Najczęstszym terenem działania jest Kraków i małopolska, ale przedsiębiorstwo realizuje również przewozy w innych częściach kraju. Często wybieraną trasą jest np. linia Kraków-Warszawa. Firmę cechuje troska o wykorzystywany tabor samochodów, konsekwentnie dostosowywany do oczekiwań klientów. Dobiera się rodzaje odnowione, które są klimatyzowane a ponadto wytłumione i można do nich dodać przyczepę. Za sprawą swojej wszechstronności samochody sprawdzają się przy transporcie osób i rzeczy. Każdy klient może zobaczyć szczegółowy opis dowolnego vana lub samochodu osobowego, zaglądając na portal firmy.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny wynajem samolotów »

  Ad Astra Executive Charter S.A. to profesjonalny przewoźnik lotniczy. Specjalnością firmy są przewozy lotnicze dla instytucji oraz osób fizycznych. Oferta obejmuje przewóz cargo rozmaitych, także niebezpiecznych materiałów. W zakres usług tej firmy wchodzi kompleksowy wynajem samolotów. Przy firmie działa profesjonalna szkoła lotnicza, gdzie możliwa jest nauka latania. W dodatku firma ta świadczy usługi zarządzania flotą samolotów.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny wynajem autokarów w miejscowości Warszawa »

  W serwisie zaprezentowana została oferta firmy przewozowej Aviatour. Aviatour dysponuje profesjonalną kadrą wyszkolonych kierowców. Specjalność firmy stanowi wynajem autokarów na terenie miasta Warszawa. Wszyscy pasażerowie mają zapewnione specjalne ubezpieczenie. Wynajmowane autokary posiadają kompletne wyposażenie turystyczne, np. toalety. Oferta firmy obejmuje organizację wyjazdów integracyjnych i pielgrzymek. Na stronie przedstawiana jest flota opisywanej firmy i jej referencje.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Busy Kraków »

  Promowana firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku od 20 lat. Mini-Trans oferuje swoim klientom profesjonalny wynajem busów Kraków wraz z kierowcą. Proponowany jest tu zagraniczny i krajowy przewóz osób Kraków. Na takie sytuacje jak ślub czy firmowe spotkania firma posiada odpowiedni samochód. Podstawowa marka wozów, jakie posiada firma to renomowany Mercedes. Firma zapewniająca najlepsze busy Kraków może pochwalić się dużym doświadczeniem. Więcej o polecanych usługach, takich jak wynajem busów Kraków na witrynie www.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Busy codziennie do Niemiec Koszalin zachodniopomorskie »

  Często klienci mają problem z odnalezieniem dobrej firmy przewozowej. Jeśli szukają busy do Niemiec z Koszalina warto zainteresować się firma NEEDER. Obsługujemy tylko województwo pomorskie i zachodniopomorskie do Niemiec, tak więc już pasażer ma gwarancje, że podróż będzie trwała w krótkim czasie. Oczywiście naszym atutem jest wyjazd i powrót każdego dnia tygodnia i przewóz osób z adresu pod adres. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo wykaz miast jakie obsługujemy w Polsce i w Niemczech. Doświadczenie naszych kierowców pozwala na odbycie trasy komfortowo i bezpiecznie, informujemy także, że jesteśmy w posiadaniu licznej i zadbanej floty busów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla opiekunek osób starszych »

  Opiekunki osób starszych coraz częściej decydują się na pracę za zachodnią granicą naszego kraju. Przebywając przez kilka miesięcy w Niemczech, w oddaleniu od rodziny i bliskich szukają wszelkich możliwości kontaktu z innymi osobami, które są w takiej samej lub podobnej sytuacji co one.

  Rozmowy z innymi opiekunkami dodają im siły i motywują do codziennych zmagań związanych z ich zawodem. Praca opiekunki w Niemczech jest bardzo opłacalna i potrafi przynieść wykonującym ją osobom wiele satysfakcji, ale wymaga też pewnych predyspozycji i poświęceń. Opiekunki, które chcą dyskutować na łączące je tematy spotykają się najczęściej na forach takich jak Forum Opieki.

  Kobiety często rozmawiają o swoich sprawach osobistych, opowiadają sobie nawzajem koleje swoich losów, ale równie często poruszają tematy związane z ich pracą. Polecają lub odradzają sobie nawzajem agencje pośrednictwa pracy (Forum dla opiekunek osób starszych), dyskutują o swoich podopiecznych i chorobach, na które cierpią i opisują jak wyglądają ich obowiązki na ofertach, na których obecnie przebywają lub przebywały w przeszłości. Dzięki temu, niedoświadczone w opiece kobiety mogą nabrać wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądała ich przyszła praca (Forum opiekunek osób starszych).

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Szukasz pracy za kilka tys. zł dla osób w wieku 50+ z wykształceniem średnim?
  Wynagrodzenie do 5 tys. zł jest osiągalne - tyle zarabiają opiekunki osób starszych za Odrą. (opieka Niemcy). Noclegi wraz z wyżywieniem gwarantują podopieczni. (pobyt w Niemczech nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami).
  Sama decydujesz o czasie pobytu - niemieckie rodziny oczekują minimum 1-miesięcznego pobytu w ich domu. Dlatego w okresie wakacyjnym największą popularnością cieszy się zatrudnienie na 1, 2-miesięczne zastępstwo. Dłuższy wyjazd nie musi oznaczać rozłąki z własną rodziną. Często opiekunki jeżdżą do jednego podopiecznego naprzemian, w ustalonych między sobą terminach.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Fora internetowe jak to, które właśnie Państwu przedstawiamy umożliwiają opiekunkom osób starszych, utrzymywanie stałego kontaktu z innymi, którzy też pracują w opiece nad niemieckimi seniorami. Nierzadko taki kontakt przeradza się w prawdziwą wirtualną przyjaźń. Opisują swoją pracę i to jak radzą sobie w pomaganiu swoim podopiecznym cierpiącym na określone dolegliwości. W ten sposób dzielą się wiedzą i poradami na temat popularnych chorób wieku starczego. Dzięki doświadczeniu starszych stażem opiekunek te nowe mogą czuć się bezpieczniej wiedząc, że zawsze mogą zadać na forum pytanie i otrzymać szybko profesjonalną odpowiedź. Na takim forum dla opiekunek osób starszych można również zasięgnąć opinii na temat agencji rekrutujących czy atrakcyjnych ofert przewoźników.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »